DGMOS  İLE  İŞİNİZİ KOLAY YÖNETİN

Takip ve Yönetim

Gerek yerel mevzuatlar gerekse uluslararası anlaşmalarda gerçekleşen değişiklikleri kolaylıkla takip edip, iş yönetimleriniz ile çalışanlarınızın organizasyonlarını dijital olarak kolaylıkla sağlayın

Mesleki Kolaylık

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlarının yükümlülükleri kapsamında yapmakla görevli olduğu faaliyetleri tüm deneyimlerimiz ile hazır ettik. Artık danışmanlarınızın iş yapış şekillerini pratik ama profesyonel bir şekilde takip edin.

Ek Kazanç

DGMOS Bulut çözümleri tehlikeli maddeler ile faaliyette olan işletmelerin sürdürülebilir yönetimi için geliştirilmiştir. Sizde müşterilerinize Dgmos çözümlerini sunun ve referans ederek kolaylıkla gelir elde edin .

Neden DGMOS Ekosisteminde sürdürülebilir hizmet üreten bir danışmanlık şirketi olmalısınız?

E-Devlet üzerinden atamaların ne kadar zor ve güç raporlandığını biliyoruz. Saatler süren analizleri saniyeler içinde alacağınız e-devlet ile entegre atama hizmeti sağlıyoruz. 

Dgmos sektörel bilgi birikimini sizlere koşulsuz paylaşıyor ve yasal uyum için rehberlik ediyor.

Dgmos her yaptığı faaliyet için verimliliği ön planda değerlendirir. Danışman organizasyonlarının yönetimi ve bilgi paylaşımını kolaylaştırıp, işlerin profesyonel ve kolay olmasını sağlıyoruz.

Danışmanlık şirketlerini aynı zamanda iş ortağı olarak değerlendiriyoruz ve tehlikeli maddeler ile faaliyette olan işletmeler için benzersiz entegre çözümlerimizi referanslarınız ile ulaştırıyoruz.  Gelire dönüşen her referans ile tekrar eden %20 lisans gelirleri elde edin ve kazanın

Çalışanlarınızın ürettiği hizmetleri raporlayın ve performansı ölçün

Özlük ve dijital evraklarınızı Dgmos ile yönetin

Plan olmadan başarı olmaz. Sizin başarılı olmanızı istiyoruz. Planla , uygula ve hedeflerinle büyü

Takibi önemli olan süreçlerin aksaması sizleri idari para cezalarına maruz bırakıyor. Dgmos Asistan servisi sizin için 24 saat çalışıyor ve bu süreçleri size hatırlatıyor.

Bilinen bir gerçektir ki, Dgmos ile müşterilerinize nasıl süreçlerinizi yönettiğinizi gösterin ve hizmetinizi dijital kanallarla besleyip , müşterinize kadar değer ürettiğinizi gösterdiğinizde tercih edilen siz olacaksınız . İlave olarak Dgmos ekosisteminde hizmet üretenleri platform olarak destekliyor ve öne çıkarıyoruz. 

Katılmak için

DGMOS  Telegram Ailemiz

Aktif ve Pasif Üyeler Birlikte 

Bu grup ile aktif ve pasif üyeleri bir arada genel paylaşımlarla buluşturup, ücretsiz yayınları paylaşıyoruz

 

TELEGRAM Kanalımıza gelin
Partner Lisansı satın al