DGMOS  İLE  İŞİNİZİ KOLAY YÖNETİN

Takip ve Yönetim

Sivi toplum organizasyonu olarak takip etmeniz gerekli tüzük faaliyetlerinizi kolay yönetin ve üye organizasyonlarını dijital olarak kolaylıkla sağlayın

Üye Etkileşimi

Üyeleriniz arasındaki etkileşimi hızlı ve kolay yapın. Kolay ve özelleştirilmiş toplu mail yönetimlerini sağlayın. İletişimi güçlü kurun.

Mesleki Paylaşım

Uluslar arası anlaşmalar ve yerel mevzuatlara paralel olarak üyeler arası mesleki paylaşımlarınızı güçlendirin ve etkileşimi yüksek kılın.

Sektörde aktif olarak danışmanlık yapan, yapay zeka ve ileri teknolojileri takip eden bir şirket olduğumuz için sektör sorunlarını derinlemesine analiz ediyor ve değerli çözümler sunuyoruz.

Karmaşık süreçleri manuel olarak takip etmekten bıkıp usandınız mı? Bizim SaaS çözümümüzle tüm işlemlerinizi otomatikleştirin ve zaman kazanın.

Uluslararası anlaşma gerekliliklerini takip etmekte zorlanıyor musunuz? Uluslararası ve yerel yükümlülükleri kolayca yönetin.

Ülkelerin yerel yükümlülüklerini takip etmek zor mu geliyor? SaaS yazılımımızla bu süreci basitleştirin ve her adımı net bir şekilde görün.

Raporlama süreçleri karmaşık ve analiz edilmesi zor mu? Yazılımımızla raporlama sürecinizi basitleştirin ve verilerinizi kolayca analiz edin.

Üyeler arası etkileşim ve mail yönetimlerinde zorluk çekmeyin. 

Tüm evrak yönetimlerinizi dijital ortamda yönetin ve evraklarınız hep yanınızda olsun.

Temel finansal planlamalarınızı sağlayın ve yönetin.

Üyelerin aidat yönetimlerini kolay sağlayın ve mail asistanının size destek olmasını sağlayın.

Katılmak için

DGMOS  Telegram Ailemiz

Aktif ve Pasif Üyeler Birlikte 

Bu grup ile aktif ve pasif üyeleri bir arada genel paylaşımlarla buluşturup, ücretsiz yayınları paylaşıyoruz

 

TELEGRAM Kanalımıza gelin
Lisans talep et