Dgmos ile sürdürülebilir dijital süreç yönetimini sağlamak çok kolay

 

Sistemsel Yönetimi

 

Tehlikeli Madde Güvenlik danışmanlarının gerek yerel mevzuatlar gerekse uluslararası anlaşmalarda gerçekleşen değişiklikleri kolaylıkla takip edip, iş yönetimlerini dijital olarak kolaylıkla sağlıyor.

Mevzuat Uyum

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlarının yükümlülükleri kapsamında yapmakla görevli olduğu faaliyetleri tüm deneyimlerimiz ile hazır ettik. Artık nasıl ve nereden başlayacağım derdi olmadan DGSAPRO Hizmet deneyimine geçin

Kalite

DGMOS ‘nun yerel ve global partnerlerle yapmış olduğu iş imkanlarının getirdiği mesleki ve ticari faaliyetlerin tamamına sizi ortak ediyoruz. DGMOS Kullanıcı referans numarası ile size sunulan yüzlerce ticari faaliyet kapısını pazar yerinde sunuyoruz. Gerçek bir değer paylaşımı ve kazanç payı yönetimi DGMOS Finans modelinizde sizinle 

GARANTI EDIYORUZ

ERP Süreçlerinizde deneyimlediğiniz tüm olumsuzlukları bir kenara bırakın , Dgmos ile farklı bir deneyime yelken açın .. 

9.2/10

Lisans yenileme 

100%

Şirket Tavsiyesi

100%

Entegrasyon

 

Hakkımızda

Biz büyük bir aileyiz

Yetkin bir danışman paylaşım platformu

 

 

Mesleki faaliyetlerimizi severek hayatımızı sürdürülebilir olması için yapıyoruz. Keyifle paylaşıyor ve yaşamımızı mutlu kılan paylaşımlara imza atıyoruz. Neden iş hayatınızın sizi endişelendirmesine izin veresiniz ki, aradığınız herşey burada sizi bekliyor.

 

TMGD Lisansı Talep Edin

DGMOS Telegram Ailemiz

Aktif ve Pasif Üyeler Birlikte 

Bu grup ile aktif ve pasif üyeleri bir arada genel paylaşımlarla buluşturup, ücretsiz yayınları paylaşıyoruz

 

TELEGRAM Kanalımıza Katılın