Gizlilik Politikası

Ziyaret ettiğiniz dgmos.com web sitesinin tüm hakları ve mülkiyeti, DG Regtech Sürdürülebilirlik Yazılım AŞ Şirketine aittir.

dgmos.com üzerinden sunulan tehlikeli madde danışmanlık faaliyetleri, lojistik ve tedarik zincirine dair güncel haberler, şirket portföyünde yer alan; ürün, hizmet ve tedarik ağı paylaşımları ziyaretçilerimizin faydalanması adına özenle sunulmaktadır.

Müşterilerin, tedarikçilerin  ve web  sitemizi ziyaret eden tüm kişilerin, her türlü bilgisinin gizliliği, dgmos.com için son derecede önemlidir. 

Üyelik veya dgmos.com üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) depolanması hizmet gereği sağlanmaktadır. İlave olarak;

dgmos.com   sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazları, sizlere daha iyi hizmet sağlamak ve güvenlik tedbiri sağlamak açısından ziyaretiniz süresince tanımlayacaktır.

Kişisel bilgilerinizin dışındaki “domain name”, “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi izniniz dahilinde depolanması web sitemizde sağlanır. Kişisel bilgileriniz, “domain name”, e-mail adresi  ve diğer bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacağı gibi, gizliliğin sağlanması için bilim ve teknoloji  imkanları kullanılarak yüksek seviyede korunması adına gerekli çalışmalar sağlanmaktadır.

Aksini talep etmediğiniz takdirde, verdiğiniz kişisel bilgiler, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve güncel bülten paylaşımlarının ulaştırılması adına kullanılacaktır. Bu kapsamda tanımlanmış olan izinli iletişim rehberimizden çıkmak istediğiniz durumlarda  [email protected] adresine geri bildirim yapmanız beklenmektedir.

Web Sitemizdeki  bilgi ve materyallerin aktarıldığı durumlarda, web sitemizin veya içerikte yönlendirilen sitelerin kullanılması durumlarında, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi  sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin ziyaretçimiz tarafından alınması gerektiğini paylaşmak isteriz. Bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde dgmos.com ve tüm çalışanlarının doğabilecek olumsuzluklara karşı hukuki veya cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda ziyaretçilerimizi dikkatle uyarmaktayız.

Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. DG Regtech Sürdürülebilirlik Yazılım AŞ tarafından ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.

Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs.  bilgi ve materyallerin izinsiz kullananlara hukuki ve cezai yaptırımların uygulanması söz konusu olacaktır.

Gizlilik beyanımız,  hukuki düzenlemelerin ve ihtiyaçların gerektirdiği zamanlarda  güncellenecektir.